HomeOver onsLidmaatschapAdviesScan Landendossiers Nieuws Thema's RegisterWebwinkelContact

Met Mondi naar Second Home International

Second Home International is de beurs voor kopers van een tweede huis. Mondi biedt u de mogelijkheid om de beurs gratis te bezoeken.

Van 18 t/m 20 maart vindt de 'Second Home International' plaats in Jaarbeurs Utrecht. Deze beurs is de gids voor iedereen die op zoek is naar een passend tweede huis. Kopers kunnen voor een internationaal aanbod terecht bij exposanten. Dit jaar is er ook een informatiepunt voor juridische, fiscale en financiële vraagstukken.

Uitgebreid woningaanbod en aandacht voor praktische zaken

Second Home International is een van de grootste consumentenbeurzen in Nederland voor internationaal vastgoed. Het evenement wordt in het voor- en najaar gehouden. Op de beurs vindt u verschillende aanbieders, bemiddelaars en adviseurs met kennis van onroerende zaken. Daarnaast wordt ook ruim aandacht gegeven aan de praktische zaken rondom het aankopen of bezitten van een tweede huis. Zo ontmoet u op de beurs ook beheer- en verhuurorganisaties, financiële dienstverleners, hypotheekverstrekkers, juridische en fiscale adviseurs en verhuisbedrijven. 

Ook Mondi staat op de beurs! U vindt ons bij de ingang.

Extreme verschillen
Annelies Schenk, projectmanager van Second Home International, rekent dit voorjaar op veel belangstelling voor nieuwe projecten in de Benelux, vooral Nederlandse vastgoedprojecten. Op de beurs vindt u een groot aanbod van woningen in de Benelux. het overige aanbod van de standhouders varieert van Frankrijk tot Costa Rica en van Thailand tot Turkije. Opvallend volgens Schenk zijn de extreme verschillen in prijs. Zij noemt als voorbeeld Italië, waar men voor 23.000 euro al een aardig appartement kan kopen. Wie het zich kan veroorloven kan kiezen voor een woning van 20 miljoen euro, en dat bij dezelfde exposant. 

Lezersactie

Mondi mag gratis toegangskaarten weggeven voor 2 personen ter waarde van 32 euro
Bestel gratis kaarten

Mondi is een onafhankelijke belangenorganisatie die opkomt voor de collectieve belangen van haar leden en die hen voorziet van preventieve informatie om succesvol een woning in het buitenland aan te schaffen. Met een lidmaatschap van Mondi kunt u onbeperkt vragen stellen over alles wat te maken heeft met de aanschaf en bezit van buitenlands vastgoed. De investering hebt u zo terugverdiend. Met Mondi next nieuws blijft u op de hoogte van de meest relevante ontwikkelingen.


Facebook Twitter LinkedIn YouTube Andere share mogelijkheden

Geschreven door Rob Smulders
Datum: 22-02-2011

Terug naar overzicht

Kennis en ondersteuning van Mondi

Mondi bestaat formeel sinds 2001 en is sinds 2005 actief als belangenorganisatie voor Nederlandse en Belgische kopers en eigenaren van vastgoed in het buitenland. De focus ligt op het preventief informeren over juridische, fiscale, financiële en procedurele aspecten die samenhangen met aankoop, bezit en verkoop. Mondi ontsluit hiervoor kennis, praktijkervaringen en een professioneel netwerk ter ondersteuning van een objectief en onderbouwd beoordelingsproces.

Leden kunnen onbeperkt vragen stellen onderaan de pagina van het landendossier of themapagina naar keuze. Daarnaast krijgen zij inzage in antwoorden op vragen die door andere leden zijn gesteld.

Mondi lidmaatschap Plus of Premium
Nu online aanvragen


Criteria Mondi Professional kwaliteitslabel en het Mondi Approved keurmerk

Meld u aan voor de Mondi nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van praktische waardevolle informatie en actuele ontwikkelingen.
Laat u inspireren door reportages: objectief, informatief en betrouwbaar.

De nieuwsbrief wordt maximaal 4x per maand verstuurd
Een moment geduld...
Als respons van de website uit blijft,
neem dan contact met ons op.

Contact Sluiten