HomeOver onsLidmaatschapAdviesScan Landendossiers Nieuws Thema's RegisterWebwinkelContact

Zelfstandig verhuren van uw tweede woning

Het verhuren van uw tweede woning kan via organisaties, maar ook zelfstandig biujvoorbeeld via het Internet.

Steeds meer eigenaren van een tweede huis kiezen ervoor om hun vakantiehuis zelf te gaan verhuren. Second Home International speelt in op deze trend met een lezing over optimaal ‘zelf verhuren’ van een vakantiehuis.

Een tweede huis is een kostbaar bezit. Voor velen een droom die uitkomt. Maar een vakantiehuis is een relatief dure aangelegenheid als er slechts enkele weken per jaar gebruikt van wordt gemaakt. Daarom kiezen steeds meer eigenaren in deze tijd ervoor om hun vakantiehuis te gaan verhuren.

Zonder tussenpersoon
Door de komst van internet is de verhuurmarkt sterk veranderd. Tot enkele jaren geleden waren eigenaren gebonden aan verhuurorganisaties die de verhuur regelden. Tegenwoordig kiezen veel mensen ervoor dit via het internet zelf te regelen. Dit is niet alleen voordeliger, op deze manier kunnen zij zelf bepalen wanneer ze willen verhuren en aan wie.

Cross selling
Het zelf verhuren wint enorm aan populariteit, zo blijkt ook uit het aantal inschrijvingen voor de lezing ‘Optimaal uw vakantiehuis verhuren’ op Second Home International. De lezing zit al bijna vol. Spreker Martin van Kranenburg van Micazu.nl: ‘Nederlandse eigenaren kunnen via internet zelf hun vakantiehuis presenteren en rechtstreeks een overeenkomst met huurders afsluiten. Ook cross selling, zoals het verhuren van een auto, behoort tegenwoordig tot de mogelijkheden.’

Mondi
Mondi is ook deze dertigste editie prominent aanwezig op de beurs, naast de geselecteerde aanbieders van vastgoed, herkenbaar aan het vignet Mondi Professional, kunt u bij ons advies inwinnen over juridische, fiscale en praktische zaken. Deze informatie is kosteloos, wanneer u zich inschrijft als Mondi-lid. Een basislidmaatschap kost slechts 75 euro op jaarbasis en geeft u onbeperkt toegang tot het netwerk en de kennis die Mondi in huis heeft op basis van jarenlange ervaring. Heeft u vragen kom dan gerust langs op onze stand.

Meer informatie
De beurs 'Second Home International' vindt plaats van 30 september tot en met 2 oktober 2011. De lezing ‘Optimaal uw vakantiehuis verhuren’ door Martin van Kranenburg vindt plaats op vrijdag 30 september om 15.30 uur en op zondag 2 oktober om 10.30 uur. Het totaalaanbod van lezingen vindt u op de site van Second Home International.

Via Mondi kunt u met twee personen gratis naar Second Home International (normaal 16 euro per persoon), deze kaarten bestelt u via de website van Second Home International. U kunt zich op deze pagina tevens registreren voor de te volgen lezingen en seminars, welke laatste gegeven worden op het Adviesplein.

Facebook Twitter LinkedIn YouTube Andere share mogelijkheden

Geschreven door Rob Smulders
Datum: 29-09-2011

Terug naar overzicht

Kennis en ondersteuning van Mondi

Mondi bestaat formeel sinds 2001 en is sinds 2005 actief als belangenorganisatie voor Nederlandse en Belgische kopers en eigenaren van vastgoed in het buitenland. De focus ligt op het preventief informeren over juridische, fiscale, financiële en procedurele aspecten die samenhangen met aankoop, bezit en verkoop. Mondi ontsluit hiervoor kennis, praktijkervaringen en een professioneel netwerk ter ondersteuning van een objectief en onderbouwd beoordelingsproces.

Leden kunnen onbeperkt vragen stellen onderaan de pagina van het landendossier of themapagina naar keuze. Daarnaast krijgen zij inzage in antwoorden op vragen die door andere leden zijn gesteld.

Mondi lidmaatschap Plus of Premium
Nu online aanvragen


Criteria Mondi Professional kwaliteitslabel en het Mondi Approved keurmerk

Meld u aan voor de Mondi nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van praktische waardevolle informatie en actuele ontwikkelingen.
Laat u inspireren door reportages: objectief, informatief en betrouwbaar.

De nieuwsbrief wordt maximaal 4x per maand verstuurd
Een moment geduld...
Als respons van de website uit blijft,
neem dan contact met ons op.

Contact Sluiten