HomeOver onsLidmaatschapAdviesScan Landendossiers Nieuws Thema's RegisterWebwinkelContact

De keerzijde van de medaille

De najaarscampagne ‘Geen Risico’ die Mondi heeft geïntroduceerd tijdens de najaarseditie van de Second Home International (SHI) heeft een ongekend aantal positieve reacties opgeleverd.

De najaarscampagne ‘Geen Risico’ die Mondi heeft geïntroduceerd tijdens de Second Home International (SHI) heeft een ongekend aantal positieve reacties opgeleverd. Wanklanken hebben we tot op heden niet gehoord, maar die zijn er wel. Het is niet voor niets dat Mondi na SHI nauwelijks nieuwsberichten heeft gepubliceerd en we vanaf deze week de draad weer op proberen te pakken.

‘Life Is All About Priorities’
Natuurlijk willen we niemand teleurstellen, maar voor leden voor wie het beantwoorden van vragen langer duurde dan u van Mondi mag verwachten, bieden we onze welgemeende excuses aan.

Mondi wil met name haar leden zo veel mogelijk voorzien van preventieve informatie om succesvol te kopen in het buitenland. Maar ook steeds meer mensen die vastgoed hebben gekocht, melden zich bij Mondi. Na de introductie van het Mondi lidmaatschap Plus (2011), kiezen steeds meer mensen voor persoonlijk advies en begeleiding. Hierbij dient Mondi duidelijk onderscheid te maken bij de urgentie die in sommige situaties geboden is.

Als voorbeeld vermelden we twee projecten waarbij Mondi investeerders van advies voorziet. Voor een project in Egypte zijn onlangs 596 brieven per e-mail verstuurd in het Nederlands, Engels en Italiaans, waarbij de nadruk ligt op een oplossingsgerichte aanpak door de belangen van de kopers veilig te stellen. Voor een project in Brazilië kiest Mondi in overleg met betrokken leden eveneens voor een oplossingsgerichte aanpak. Daardoor zijn we in de gelegenheid om op korte termijn een bijeenkomst te organiseren, waarvoor alle 61 Belgische en Nederlandse kopers uitgenodigd worden. De voorbereiding, met dank aan gerenommeerde internationale organisaties, vergt veel tijd en energie.

Mondi hoopt op uw begrip dat er prioriteiten gesteld moeten worden. De meest urgente situaties waar we het verschil kunnen maken zonder valse verwachtingen te wekken, hebben onze prioriteit. Dit houdt niet in dat we leden in de steek laten, maar het duurde de afgelopen weken langer dan we zelf wensen.

Onze dank gaat uit naar uw geduld en de steun van leden en deskundigen.

~lidmaatschappen~


Facebook Twitter LinkedIn YouTube Andere share mogelijkheden

Geschreven door Rob Smulders
Datum: 17-10-2013

Terug naar overzicht

Kennis en ondersteuning van Mondi

Mondi is sinds 2001 actief voor Nederlandse en Belgische kopers en eigenaren van vastgoed in het buitenland.

De focus ligt op het preventief informeren over juridische, fiscale, financiële en procedurele aandachtspunten die samenhangen met aankoop, bezit, verhuur, emigratie en verkoop van buitenlands vastgoed.

Via landendossiers, themapagina’s, praktijkervaringen en een professioneel netwerk ondersteunt Mondi consumenten bij het beter begrijpen van risico’s, regelgeving en belangrijke aandachtspunten per land en situatie.

Leden kunnen daarnaast vragen stellen in het landendossier of de themapagina naar keuze. Ook krijgen zij toegang tot antwoorden op vragen die eerder door andere leden zijn gesteld.

Mondi lidmaatschap Plus of Premium
Nu online aanvragen


Criteria Mondi Professional kwaliteitslabel en het Mondi Approved keurmerk

Aankoopbegeleiding bij buitenlands vastgoed

Aankoopbegeleiding is de gestructureerde ondersteuning van Mondi bij het aankopen van vastgoed in het buitenland. We helpen je om risico’s en afwijkingen ten opzichte van de gangbare werkwijze in Nederland en België tijdig te signaleren, en om de juiste stappen te zetten richting koopovereenkomst, financiering, due diligence en notariële overdracht.

Mondi treedt op als regisseur: we beoordelen documentatie en afspraken, stemmen af met lokale professionals (makelaar, notaris, advocaat, fiscalist, bouwkundig expert) en bewaken dat voorwaarden, termijnen en verplichtingen voor jou helder en beheersbaar blijven. Aankoopbegeleiding is bedoeld als praktische en preventieve begeleiding gedurende het traject – afgestemd op het land, het dossier en jouw situatie.

Meer over aankoopbegeleiding

Meld u aan voor de Mondi nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van praktische waardevolle informatie en actuele ontwikkelingen.
Laat u inspireren door reportages: objectief, informatief en betrouwbaar.

De nieuwsbrief wordt maximaal 2x per maand verstuurd
Een moment geduld...
Als respons van de website uit blijft,
neem dan contact met ons op.

Contact Sluiten