HomeOver onsLidmaatschapAdviesScan Landendossiers Nieuws Thema's RegisterWebwinkelContact

Egypte in de spotlights

Hij is verschenen! De najaarsuitgave van Mondi Magazine is vanaf vandaag te bestellen via deze site.

Hij is verschenen! De najaarsuitgave van Mondi Magazine is vanaf vandaag te bestellen via deze site. Uniek aan deze uitgave is de hoeveelheid informatie over Egypte. De Egyptespecial telt maar liefst  34 pagina’s. U leest alles over de huizenmarkt en het koopproces in dit prachtige land.

Mondi ging voor u op ontdekkingsreis. We doken hierbij niet terug in de tijd, maar keken vooral naar de toekomst van het Egyptische vastgoed. Vooral langs de Rode Zee wordt hard gewerkt aan projecten in alle soorten en maten. Van projecten die lijken op een kleine stad tot resorts van minder grote omvang die doen denken aan vruchtbare oases in de woestijn.

Beperkingen
Wanneer je langs de kust van de Rode Zee rijdt, zie je dagenlang niets anders dan aan de linkerkant zee en de rechterkant woestijn. Het kustgebied heeft nu nog weinig stedelijke gebieden, maar is duidelijk in ontwikkeling. Projectontwikkelaars creëren hier hun eigen steden, Westerse paradijzen met groene grasvelden en witte woningen. Volgens buitenlandse maatstaven wordt Egypte ‘ingekleurd’

De private huizenmarkt in Egypte is relatief jong. Na een roerige start lijkt de markt zich te stabiliseren. Mede dankzij de groeiende economie en de verwachte winsten op investeringen floreert de Egyptische huizenmarkt. Voor buitenlanders is het geen probleem om in Egypte onroerend goed aan te schaffen. Ze zijn daarbij wel gebonden aan een aantal beperkingen.

Meer hierover en nog veel meer leest u in de najaarsuitgave van Mondi Magazine.


In het magazine besteed Mondi aandacht aan het koopproces en aan de juridische en fiscale aspecten van vastgoed in Egypte. Verschillende projecten komen aan bod en er is ruim aandacht voor ervaringen van mensen die in Egypte gekocht hebben.

Bestel nu Mondi Magazine uitgave 13 of sluit gelijk een abonnement af.

Landendossier  
Landendossier Egypte Meer informatie over de aanschaf en bezit van een (tweede) huis in Egypte
Deel dit artikel met anderen: Tell a friend!

Mondi is een onafhankelijke belangenorganisatie die opkomt voor de collectieve belangen van haar leden en die
hen voorziet van preventieve informatie om succesvol een woning in het buitenland aan te schaffen. Met een lidmaatschap van Mondi kunt u onbeperkt vragen stellen over alles wat te maken heeft met de aanschaf en bezit van buitenlands vastgoed. Met Mondi next nieuws blijft u op de hoogte van de meest relevante ontwikkelingen.



Facebook Twitter LinkedIn YouTube Andere share mogelijkheden

Geschreven door Rob Smulders
Datum: 03-10-2008

Terug naar overzicht

Kennis en ondersteuning van Mondi

Mondi bestaat formeel sinds 2001 en is sinds 2005 actief als belangenorganisatie voor Nederlandse en Belgische kopers en eigenaren van vastgoed in het buitenland. De focus ligt op het preventief informeren over juridische, fiscale, financiële en procedurele aspecten die samenhangen met aankoop, bezit en verkoop. Mondi ontsluit hiervoor kennis, praktijkervaringen en een professioneel netwerk ter ondersteuning van een objectief en onderbouwd beoordelingsproces.

Leden kunnen onbeperkt vragen stellen onderaan de pagina van het landendossier of themapagina naar keuze. Daarnaast krijgen zij inzage in antwoorden op vragen die door andere leden zijn gesteld.

Mondi lidmaatschap Plus of Premium
Nu online aanvragen


Criteria Mondi Professional kwaliteitslabel en het Mondi Approved keurmerk

Meld u aan voor de Mondi nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van praktische waardevolle informatie en actuele ontwikkelingen.
Laat u inspireren door reportages: objectief, informatief en betrouwbaar.

De nieuwsbrief wordt maximaal 4x per maand verstuurd
Een moment geduld...
Als respons van de website uit blijft,
neem dan contact met ons op.

Contact Sluiten