HomeOver onsLidmaatschapAdviesScan Landendossiers Nieuws Thema's RegisterWebwinkelContact

Nieuw op Second Home International: het Adviesplein

Droomt u van een woning in het buitenland, kom dan naar de Second Home International beurs van 30 september tot en met 2 oktober 2011

Op de dertigste editie van Second Home International, welke plaatsvindt in Jaarbeurs Utrecht, zal van 30 september tot en met 2 oktober een heus Adviesplein verrijzen. “Onze bezoekers willen zekerheid”, zegt Annelies Schenk, projectmanager van de beurs. “Met name als het gaat om een woning in een ver en vreemd land".

In een partnership met KPMG en Van Lanschot wordt voor dit doel een centraal gelegen adviesplein ingericht en zijn seminars in voorbereiding. De huizenkopers in spé kunnen hier hun voordeel doen met onafhankelijk advies van notarissen, juristen en fiscalisten.

Het Adviesplein zal centraal op de beursvloer liggen met een laagdrempelig karakter. Diverse advocatenkantoren zullen ‘acte de présence’ geven, maar het plein wordt ook een vraagbaak voor vragen omtrent emigratie, die verder gaan dan de puur fiscale aspecten. De meest voorkomende vragen komen aan bod tijdens diverse seminars en lezingen, maar uiteraard is er ook de mogelijkheid om op specifieke vragen in te gaan.


Mondi, eveneens aanwezig op de beurs, juicht deze ontwikkeling van harte toe. Deze opzet is in lijn met ons kenniscentrum waarin we potentiële kopers graag wijzen op het plezier, maar ook de mogelijke valkuilen van een aankoop in het buitenland. Om deze reden trachten we zoveel mogelijk kopers preventief van informatie te voorzien middels onze publicaties.

Via Mondi kunt u met twee personen gratis naar Second Home International (normaal 16 euro per persoon), deze kaarten bestelt u via de website van Second Home International. U kunt zich op deze pagina tevens registreren voor de te volgen lezingen en seminars, welke laatste gegeven worden op het Adviesplein.

Facebook Twitter LinkedIn YouTube Andere share mogelijkheden

Geschreven door Rob Smulders
Datum: 08-09-2011

Terug naar overzicht

Kennis en ondersteuning van Mondi

Mondi bestaat formeel sinds 2001 en is sinds 2005 actief als belangenorganisatie voor Nederlandse en Belgische kopers en eigenaren van vastgoed in het buitenland. De focus ligt op het preventief informeren over juridische, fiscale, financiële en procedurele aspecten die samenhangen met aankoop, bezit en verkoop. Mondi ontsluit hiervoor kennis, praktijkervaringen en een professioneel netwerk ter ondersteuning van een objectief en onderbouwd beoordelingsproces.

Leden kunnen onbeperkt vragen stellen onderaan de pagina van het landendossier of themapagina naar keuze. Daarnaast krijgen zij inzage in antwoorden op vragen die door andere leden zijn gesteld.

Mondi lidmaatschap Plus of Premium
Nu online aanvragen


Criteria Mondi Professional kwaliteitslabel en het Mondi Approved keurmerk

Meld u aan voor de Mondi nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van praktische waardevolle informatie en actuele ontwikkelingen.
Laat u inspireren door reportages: objectief, informatief en betrouwbaar.

De nieuwsbrief wordt maximaal 4x per maand verstuurd
Een moment geduld...
Als respons van de website uit blijft,
neem dan contact met ons op.

Contact Sluiten