HomeOver onsLidmaatschapAdviesScan Landendossiers Nieuws Thema's RegisterWebwinkelContact

Het juiste mannetje

Bij de aankoop van een huis als buitenlander in dit indrukwekkende land komt wijze raad zeer zeker goed van pas.

Griekenland is het land van Socrates en Plato: wijze mannen die de grondvesten van de westerse filosofie legden. Bij de aankoop van een huis in dit indrukwekkende land komt wijze raad wel van pas. Als buitenlander heb je weinig inzicht in de plaatselijke markt en ben je dus afhankelijk van betrouwbare deskundigen. In onze tijd heb je dan meer aan een goede makelaar en notaris dan aan het Symposium van Plato.

In Griekenland zijn diverse soorten makelaars actief, van makelaarskantoren die voornamelijk in de grote steden zijn gevestigd en zich met het bovengedeelte van de markt bezighouden, tot de kleine ‘traditionele’ makelaars. Natuurlijk is het ook mogelijk om vanuit eigen land een bemiddelingsbureau dat zich in Griekenland gespecialiseerd heeft, in de arm te nemen.

Bijzonderheden
Voordelen hiervan zijn dat u in Nederland uw aanspreekpunt heeft, in uw eigen taal antwoord op uw vragen krijgt en alles kunt bespreken. Deze bureaus kennen de Nederlandse realiteit en kunnen u op de bijzonderheden van de Griekse situatie wijzen.


Bron: Elxis Greek Real Estate

Landendossier  
Landendossier Griekenland Meer informatie over de aanschaf en bezit van een (tweede) huis in Griekenland
Deel dit artikel met anderen: Tell a friend!

Mondi is een onafhankelijke belangenorganisatie die opkomt voor de collectieve belangen van haar leden en die hen voorziet van preventieve informatie om succesvol een woning in het buitenland aan te schaffen. Met een lidmaatschap van Mondi kunt u onbeperkt vragen stellen over alles wat te maken heeft met de aanschaf en bezit van buitenlands vastgoed. De investering hebt u zo terugverdiend. Met Mondi next nieuws blijft u op de hoogte van de meest relevante ontwikkelingen.

Facebook Twitter LinkedIn YouTube Andere share mogelijkheden

Geschreven door Rob Smulders
Datum: 14-03-2009

Terug naar overzicht

Kennis en ondersteuning van Mondi

Mondi bestaat formeel sinds 2001 en is sinds 2005 actief als belangenorganisatie voor Nederlandse en Belgische kopers en eigenaren van vastgoed in het buitenland. De focus ligt op het preventief informeren over juridische, fiscale, financiële en procedurele aspecten die samenhangen met aankoop, bezit en verkoop. Mondi ontsluit hiervoor kennis, praktijkervaringen en een professioneel netwerk ter ondersteuning van een objectief en onderbouwd beoordelingsproces.

Leden kunnen onbeperkt vragen stellen onderaan de pagina van het landendossier of themapagina naar keuze. Daarnaast krijgen zij inzage in antwoorden op vragen die door andere leden zijn gesteld.

Mondi lidmaatschap Plus of Premium
Nu online aanvragen


Criteria Mondi Professional kwaliteitslabel en het Mondi Approved keurmerk

Meld u aan voor de Mondi nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van praktische waardevolle informatie en actuele ontwikkelingen.
Laat u inspireren door reportages: objectief, informatief en betrouwbaar.

De nieuwsbrief wordt maximaal 4x per maand verstuurd
Een moment geduld...
Als respons van de website uit blijft,
neem dan contact met ons op.

Contact Sluiten