HomeAdviesScanOver onsLidmaatschap Landendossiers Nieuws Thema's RegisterWebwinkelContact

Vragen en antwoorden over:
Vastgoed in België

03-09-2019 15:17:33
Zou u de projectontwikkelaar Antonissen Development Group uit Antwerpen willen screenen op betrouwbaarheid en kwaliteit?
03-09-2019 15:18:33
Uit een antecedentenonderzoek naar Antonissen Development Group BVBA blijkt dat de organisatie is opgericht d.d. 4-5-2009. Het aantal werknemers in de laatste verslagperiode is gestegen met 83% t.o.v. de vorige verslagperiode. De kredietscore voor deze onderneming is gedaald van 84 naar 49. De kredietlimiet voor deze onderneming is gedaald van €100.000 naar €0. De bedrijfsresultaat in de laatste verslagperiode is gedaald met 101% t.o.v. de vorige verslagperiode. Het netto eigen vermogen is gedaald met 81% in de laatste verslagperiode. Een 45% daling in totale activa vond plaats in de laatste verslagperiode. De winst voor belastingen is gedaald met 172% in de laatste verslagperiode. De liquide middelen van de onderneming zijn gestegen met 648% in de laatste verslagperiode.Er zijn geen rechtszaken tegen deze onderneming.
Bron: CreditSafe

Mondi kan geen toetsing verrichten naar de betrouwbaarheid en kwaliteit van de onderneming.
Er zijn geen gelieerde ondernemingen ,maar op hetzelfde adres is gevestigd Antonissen Development Project NV (opgericht d.d. 21-11-2016) met een betere kredietwaardigheid.
Een bedrijfskredietrapportage wordt op verzoek aan leden toegestuurd.

Pagina's en nieuwsberichten waar deze vraag voorkomt:

Vastgoed in BelgiëMakelaars & bemiddelaars
Terug

Meld u aan voor de Mondi nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van praktische waardevolle informatie en actuele ontwikkelingen.
Laat u inspireren door reportages: objectief, informatief en betrouwbaar.

De nieuwsbrief wordt maximaal 2x per maand verstuurd
Een moment geduld...
Als respons van de website uit blijft,
neem dan contact met ons op.

Contact Sluiten