Vragen en antwoorden over:
Vastgoed in Spanje
02-07-2019 13:22:31
Wij bezitten een appartement in Spanje en hebben dit bij enkele makelaars te koop staan. Mijn vraag is wat uw organisatie mij kan bieden inzake de verkoop. Bijvoorbeeld: brengt u het onder de aandacht van uw leden?
02-07-2019 13:26:20
De leden met een Mondi lidmaatschap Premium https://www.mondi.nl/lidmaatschap-premium/page25-20.php kunnen gebruik maken van de service om een (tweede) woning in het buitenland in reportagevorm onder de aandacht te brengen. Uiteraard gelden daar strikte regels voor. Als juridisch eigenaar dient u over alle noodzakelijke documenten inclusief woonvergunning en eigendomsbewijs te beschikken en deze op verzoek aan Mondi te tonen. Er mogen geen complicaties zijn, waaronder juridische procedures of (te verwachten) claims met betrekking tot de aangeboden woning. Mondi ontvangt geen fee in welke vorm dan ook om alle vormen van mogelijke conflicterende belangen te voorkomen. Het enige wat Mondi doorbelast, is de vergoeding voor het vervaardigen van deze publicatie à 90 euro per uur. Optioneel bestaat de mogelijkheid om via het Facebook account van Mondi een campagne op te starten op volledig transparante wijze via een doelgroep keuze.
Alle leden van Mondi kunnen ook gebruik maken van verkoopbegeleiding.
Mondi zoekt, selecteert en screent een ervaren makelaar, die kennis van zaken heeft, over een goede reputatie en een uitstekend internationaal netwerk beschikt, en die op proactieve wijze uw woning kan aanbieden. https://www.mondi.nl/verkoopbegeleiding/page25-27.php
Wij weten niet hoe lang uw appartement in de verkoop staat, maar het is van belang om gebruik te maken van proactieve, bonafide en gekwalificeerde makelaars.
Als lid kunt u overigens ook een antecedentenonderzoek laten uitvoeren naar de makelaars die uw appartement in de verkoop hebben.
Pagina's en nieuwsberichten waar deze vraag voorkomt:
Vastgoed in SpanjeMakelaars & bemiddelaarsTerug
