Vragen en antwoorden over:
Vastgoed in Portugal
13-12-2018 17:53:21
Op 1 februari emigreer ik van Spanje naar Portugal. Wij zouden graag het emigratieproces uit handen willen geven. Mijn vraag is hoeveel de kosten zijn voor bemiddeling van dit proces?
Koop is nog niet aan de orde. We gaan eerst een jaar huren.
13-12-2018 17:56:20
Mondi heeft een prijsopgave gevraagd aan een hulp en adviesbureau voor buitenlanders in Portugal. Zodra we een reactie hebben, koppelen we dit terug onder deze reactie.
19-12-2018 10:04:58
Het is onmogelijk om een bedrag uit de mouw te schudden voor zo'n proces. De vraag is te algemeen.
Welke nationaliteit heeft de aanvrager, heeft zij/hij een bedrijf, naar welk deel van Portugal vertrekt de aanvrager, is de bedoeling dat er een machtiging komt om alles te regelen, in welke mate wordt er gevraagd om begeleiding....
Beirajuda bestaat sinds 1996, heeft veel ervaring en werkt samen met goede deskundigen op velerlei gebied zodat er bij specifieke vragen waarop wij geen antwoord weten bij hen geïnformeerd kan worden of zelfs een zaak kan worden overgedragen als dit in belang van de klant is.
Uw klant kan geheel vrijblijvend contact met ons op nemen en haar/zijn situatie en bedoeling uitleggen waarbij wij dan kunnen uitleggen waar en hoe wij, tegen welk tarief, hulp kunnen bieden.
19-12-2018 10:10:07
Beirajuda werkt voor een vast tarief van 30 euro per uur met een minimum van 0,5 uur. Gemaakte kosten worden apart berekend.
Mondi stelt voor, dat als u na contact met Beirajuda een vrijblijvende prijsopgave heeft ontvangen, deze wordt voorgelegd aan Mondi ter beoordeling.
Pagina's en nieuwsberichten waar deze vraag voorkomt:
Vastgoed in PortugalEmigrerenBelasting buitenlands vastgoedTerug
