HomeAdviesScanOver onsLidmaatschap Landendossiers Nieuws Thema's RegisterWebwinkelContact

Vragen en antwoorden over:
Vastgoed in Spanje

19-09-2018 09:58:02
Mijn tweede woning ligt in Mojacar, Almeria. Binnenshuis zullen er vernieuwingen moeten plaatsvinden: o.a 4 badkamers, woonverdieping, keuken. Kennen jullie een aannemer in de regio die je kunt aanbevelen?
19-09-2018 13:10:06
Het advies van Mondi is om een Nederlands-/Spaanstalige professionele makelaar/bouwbegeleider in te schakelen. Deze deskundige adviseur kan op basis van wensen inventariseren wat mogelijk is, adviseren, offertes van bouwbedrijven opvragen, de communicatie met de aannemer verzorgen en toezicht houdt op de bouwontwikkelingen (gemaakte afspraken). Deze makelaar/bouwbegeleider wordt in principe betaald door de aannemer en dit is dus inbegrepen in de totaalprijs. Zowel de aannemer als de klant hebben belang bij een goede begeleiding, zodat er geen onduidelijkheden ontstaan vanwege de taalbarrière, andere wetten, regels en cultuurverschillen. Daarnaast fungeert de bouwbegeleider als tussenpersoon door wie gemaakte afspraken bevestigd kunnen worden, hoewel deze uiteraard ook schriftelijk worden vastgelegd. Mondi zal niet zo gemakkelijk een partij aanbevelen, omdat we daar zelf geen enkel belang bij hebben als we niet namens leden betrokken zijn. Toch durven we voor de regio Mojacar, Almeria de heer Claus van Mierlo van Nicla Property Consultancy S.L. https://www.mondi.nl/nicla-property-consultancy-s-l/page12_220.php aan te bevelen. De heer van Mierlo zal op verzoek van Mondi zelf ook op uw vraag reageren.
19-09-2018 14:49:50
Bij verbouwingen brengen wij klanten en bouwers bij elkaar. Bespreken met hen de wensen, zodat er offertes uitgebracht kunnen worden en leiden alles in goede banen. Wij begeleiden ook bij de bouw van vrijstaande villa’s, waarbij we de klant vanaf het eerste moment aan de hand meenemen en alles met hen doorlopen tot en met de oplevering (en erna). Normaal gesproken, word ik inderdaad door de aannemer betaald en is dit inbegrepen in de totaalprijs. Wij werken ‘volgens het boekje’ en voldoen derhalve aan alle wettelijke voorschriften qua garanties, et cetera. Op die manier kan de klant veilig en onbezorgd (ver)bouwen en hoeft hij/zij zich uitsluitend bezig te houden met de gewenste uitvoering en afwerking. Hoewel de totale kosten vanwege onze bemoeienis iets hoger uit zullen vallen, denk ik dat de meerwaarde in de zin van ervaring, zekerheid en rust voor de klant belangrijker is. We helpen ook bij het zoeken en vinden van het gewenste bouwperceel, het ontwerpen van de villa, geheel naar wens van de koper, zijn aanwezig bij besprekingen met architect en bouwer, zorgen ervoor dat alles goed vertaald wordt in het bouwcontract. Tijdens de bouw gaan we met de klanten shoppen voor tegels, sanitair, kleurstellingen, etc. Daarnaast houden wij de klant op de hoogte middels foto’s, video’s en zelfs live-verbindingen. Op die manier is de klant altijd up-to-date van het gehele bouwproces.

Pagina's en nieuwsberichten waar deze vraag voorkomt:

Vastgoed in Spanje
Terug

Meld u aan voor de Mondi nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van praktische waardevolle informatie en actuele ontwikkelingen.
Laat u inspireren door reportages: objectief, informatief en betrouwbaar.

De nieuwsbrief wordt maximaal 2x per maand verstuurd
Een moment geduld...
Als respons van de website uit blijft,
neem dan contact met ons op.

Contact Sluiten