HomeAdviesScanOver onsLidmaatschap Landendossiers Nieuws Thema's RegisterWebwinkelContact

Vragen en antwoorden over:
Vastgoed in Spanje

11-01-2020 10:46:14
Kennen Spaanse banken ook zoiets als een overwaarde hypotheek? Doel is om geld vrij te maken om van te leven. Zo ja, welke banken?
11-01-2020 11:06:37
In het verleden heb ik dat wel een aantal keer voor klanten geregeld kunnen krijgen, maar dat is inmiddels alweer zo`n 8 tot 10 jaar geleden. Nu doen banken daar vrij moeilijk over omdat ze zekerheid zoeken met betrekking tot het onderpand. Zelfs een overbruggingskrediet, voor aankoop van een andere woning terwijl de huidige woning nog niet verkocht is, wordt steeds lastiger om af te sluiten. Praat eens met de bank, maar neem wel direct alle nodige documentatie mee, zowel van het huis als inkomstengegevens, belastingaangifte, etc. Succes!
11-01-2020 17:47:03
Ook wij merken dat banken dit niet echt meer willen financieren helaas. Ons advies zou zijn om met je eigen bank aan tafel te gaan, zij kennen jou en hebben ook een trackrecord. Dit heeft mijn inziens de beste kans. Succes!
20-01-2020 17:36:27
Nee, helaas is dit op dit moment in Spanje niet mogelijk. Het zit er wel aan te komen, want er is steeds meer vraag naar dit product. Houd er wel rekening mee dat als het er eenmaal is, het alleen beschikbaar zal zijn voor woningen die op een zogenaamde A-locatie liggen. Dit was voor de crisis ook het geval. Dus in hoofdsteden en/of aantrekkelijke kustplaatsen.
18-02-2020 13:39:20
Beste heer Van den Bosch, inmiddels is het zo ver en is de zogenaamde `Overwaarde-hypotheek` beschikbaar. Graag informeren wij u vrijblijvend hierover.

Pagina's en nieuwsberichten waar deze vraag voorkomt:

Vastgoed in SpanjeHypotheek buitenland
Terug

Meld u aan voor de Mondi nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van praktische waardevolle informatie en actuele ontwikkelingen.
Laat u inspireren door reportages: objectief, informatief en betrouwbaar.

De nieuwsbrief wordt maximaal 2x per maand verstuurd
Een moment geduld...
Als respons van de website uit blijft,
neem dan contact met ons op.

Contact Sluiten