Vragen en antwoorden over:
MABR - from January 2021
19-06-2018 20:03:52
Ik kan mij volledig vinden in de vraagstelling / opmerkingen van de heer Ruitenberg. Ruim 12 maanden geleden heeft er een vergadering plaats gevonden en sindsdien is er zeer summier gecommuniceerd omtrent de gang van zaken. Dat er nu een tijdspad gevraagd / verlangd wordt is meer dan normaal, vele hebben honderden dan wel duizenden extra euro`s geïnvesteerd in dit project en worden mijns inziens onvolledig op de hoogte gehouden over de gang van zaken. Dus bij deze nogmaals het verzoek, hetgeen reeds eerder door mij is gedaan, om regelmatig een up-date te sturen omtrent de voortgang van dit project. Daarnaast zie ik ook graag een planning tegemoet! Spreken we over maanden dan wel jaren die we nog te gaan hebben. Een advocaat vragen om een up-date slaat nergens op, deze wordt door ons betaald en heeft aan het bestuur normaal te berichten omtrent hetgeen zich heeft afgespeeld en wat er op de rol staat.( naar mij mening krijgt deze advocaat vorstelijk betaald) Ben benieuwend of we nu iets gaan vernemen!!! met vriendelijke groet P Frankenmolen
19-06-2018 21:38:24
Ik kan me ook volledig vinden in de vraagstelling van de heer Ruitenberg. Alleen al het openen van een bankrekening voor de stichting kost nu al meer dan een half jaar tijd, om maar eens een voorbeeld te noemen.
Maar nogmaals, we zijn ook afhankelijk van informatie van de advocaat. De heer El-Sharkawi kan helemaal niets zonder volmacht en de legalisatie is nog niet eens compleet.
Kan het allemaal sneller: wij zijn dankbaar voor alle hulp die we kunnen krijgen. De ervaring is dat als we de advocaat op een verkeerde manier onder druk zetten, deze er net zo gemakkelijk uit kan stappen. De advocaat wordt pas vorstelijk betaald als er iets te verdelen valt. Daar is nu nog geen sprake van en er zijn altijd beren op de weg. Als er iets te melden is, zal het bestuur met een update komen.
20-06-2018 10:41:43
Sorry maar er moet toch een stappen plan zijn met een tijdspad? Ook al zou dit er maar een zijn die opgesteld is met de kennis van heden.
20-06-2018 11:51:16
Aanvullend op mij zojuist verstuurde bericht de vraag omtrent het invullen van de `Afbouw`- c.q. Bouwverplichting? Als ik het mij goed herinner moet er toch in 2018 worden aangevangen met de `Afbouw`` van het project? deze deadline is logischerwijze ook op investeerders/kopers van toepassing. De advocaat hoeft niet onder druk te worden gezet maar ook het `grote` belang van de huidige investeerders niet uit het oog te verliezen.
Pagina's en nieuwsberichten waar deze vraag voorkomt:
MABR - from January 2021Terug
