HomeAdviesScanOver onsLidmaatschap Landendossiers Nieuws Thema's RegisterWebwinkelContact

Vragen en antwoorden over:
Vastgoed in Oostenrijk

28-03-2019 08:50:04
Ik heb een woning op het oog in Tirol. De prijs van de woning is op aanvraag. Ik twijfel even of ik rechtstreeks contact kan opnemen met de verkopende makelaar of dat ik dat beter via jullie kan doen (?). Er staat me iets bij over provisie aan zowel de aankopende als verkopende kant. Als de woning interessant genoeg is lijkt me aankoopbegeleiding handig, dus misschien vooraf hier al de juiste keuze maken bedacht ik me.
02-04-2019 20:09:43
Het is juist, dat in Oostenrijk een makelaar provisie kan ontvangen van zowel de koper als de verkoper. Indien u rechtstreeks met een makelaar contact opneemt, zult u deze makelaar 3% commissie over de koopsom betalen. Indien u iemand inschakelt als aankoopbegeleider, dan betaalt u vaak ook 3%. De aankoopbegeleider kan er dan vaak voor zorgen – als u nog geen contact met de verkopende makelaar heeft gehad – dat u niet 2 keer 3% provisie hoeft te betalen. Wilt u gebruik maken van de vaak uitgebreide begeleiding van een aankoopbegeleider, dan is het raadzaam met hen contact op te nemen.
02-04-2019 20:11:04
Voor de aankoop van vastgoed in Oostenrijk hebt u deskundige begeleiding nodig. Mondi kan in eerste instantie contact opnemen met de makelaar om aanvullende informatie op te vragen over de woning waarin interesse is. Informatie stuurt Mondi één-op-één door en uw privacy blijft gewaarborgd. Als u vervolgens nog steeds serieus geïnteresseerd bent in het aangeboden vastgoedobject, dan kunt u gebruik maken van aankoopbegeleiding van een aankoopmakelaar en/of Mondi https://www.mondi.nl/aankoopbegeleiding/page25-26.php. Mondi kan ook speciale condities bedingen voor de totale juridische, fiscale, financiële en aankoopbegeleiding. Mondi handelt uitsluitend uit het belang van haar leden en kan desgewenst als klankbord fungeren en leden (on)gevraagd van advies voorzien om tot een weloverwogen aankoopbeslissing te komen.

Pagina's en nieuwsberichten waar deze vraag voorkomt:

Vastgoed in OostenrijkMakelaars & bemiddelaars
Terug

Meld u aan voor de Mondi nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van praktische waardevolle informatie en actuele ontwikkelingen.
Laat u inspireren door reportages: objectief, informatief en betrouwbaar.

De nieuwsbrief wordt maximaal 2x per maand verstuurd
Een moment geduld...
Als respons van de website uit blijft,
neem dan contact met ons op.

Contact Sluiten