|
|
|
|||
|
Onze nieuwsbrief | |||
servicehome over Mondi Mondi lidmaatschap vraag en antwoord contactinformatienieuwsoverzicht achtergrond landendossier brancheregister makelaars projectreportages agendapartnersautohuur vergelijk beste hoteldeal vakantiehuis verhuren privé website vakantiehuiswebwinkelproducten winkelwagenforumkopersbelangen reactiesadverterenmogelijkheden criteria algemene voorwaarden |
D'n Ollanders net over de grensGunstige belastingregels. Dát is voor veel Nederlanders de reden dat ze naar België verhuizen; althans de grens overwippen. De Vlaamse grensstreek is namelijk veruit de meest gewilde regio om te gaan wonen. Schilde, Brasschaat, Scholten, Kapellen, de populaire plekken liggen veelal boven Antwerpen. Ook in de omgeving van Turnhout en rondom Lanaken zijn veel Nederlanders te vinden. Toch heeft België veel meer interessante plekken. Met een oppervlakte van 30.540 vierkante kilometer behoort België tot de kleinere staten op deze wereld. Toch is het een federale staat met drie gewesten: Vlaanderen, Wallonië en Brussel. De meeste Nederlanders die naar België emigreren verhuizen naar Vlaanderen, dat ‘lekker dichtbij’ is en waar het Nederlands de officiële taal is. Vlaanderen bestrijkt de noordelijke provincies Antwerpen (hoofdstad Antwerpen), Limburg (hoofdstad Hasselt), Oost-Vlaanderen (hoofdstad Gent), Vlaams-Brabant (hoofdstad Leuven) en West-Vlaanderen (hoofdstad Brugge). Afleiding België heeft veel cultuur en prachtige steden als Brugge, Gent, Antwerpen, Brussel, Mechelen en Leuven. Maar België heeft veel meer te bieden dan ‘rijke steden’. De lange kust leent zich uitstekend voor een heerlijke strandvakantie, als het weer tenminste meewerkt. En als het regent bieden kustplaatsen als Blankenberge, Oostende, De Panne en het mondaine Knokke voldoende afleiding. En niet te vergeten Brugge. Lopend door deze schitterende stad waan je jezelf in vroeger tijden.
Mondi is een onafhankelijke belangenorganisatie die opkomt voor de collectieve belangen van haar leden en die hen voorziet van preventieve informatie om succesvol een woning in het buitenland aan te schaffen. Met een lidmaatschap van Mondi kunt u onbeperkt vragen stellen over alles wat te maken heeft met de aanschaf en bezit van buitenlands vastgoed. De investering hebt u zo terugverdiend. Met Mondi next nieuws blijft u op de hoogte van de meest relevante ontwikkelingen. Datum: 10-12-2008
Terug naar overzicht ReagerenGeen berichten gevonden.
|
Meld u nu aan voor de wekelijkse update van Mondi next nieuws en blijf op de hoogte van de meest relevante ontwikkelingen: objectief, informatief en betrouwbaar.
aanmelden
Publieke beoordeling
Hoe wordt uw makelaar / projectontwikkelaar beoordeeld? Geef ook uw mening!
|
||||||||
| © copyright 2008 Mondi, de belangenorganisatie | disclaimer | privacy | Creatie door Initium |