ISEP
Konijnenberg 37
4825 BC
Breda –Nederland
|
 |
Medewerkers
|
Meer over ISEP
|
|
|
ISEP is een onafhankelijke organisatie, gespecialiseerd in het op maat ontwikkelen en regelen van alle onmisbare verzekeringen voor Expatriates, Impats, Emigranten en Pensionados.
ISEP heeft agentschappen van meer dan 30 verzekeraars en andere financiële instellingen gevestigd in Nederland, de EU en de USA.
ISEP heeft geen enkele financiële binding met deze instellingen, hierdoor is ISEP in staat om volledig onafhankelijk te opereren en zodoende de meest kosteneffectieve oplossingen te vinden voor uw verzekeringsproblemen, geheel uitgaande van uw specifieke wensen en persoonlijke omstandigheden.
In nauwe samenwerking met de leidende verzekeraars kan ISEP u een grote variatie van verzekeringspolissen aanbieden, welke speciaal ontwikkeld zijn voor de Nederlanders (en andere EU-ingezetenen) die voor kortere of langere tijd naar het buitenland worden uitgezonden voor hun werkzaamheden of anderszins of voor personen die gaan emigreren.
Deze verzekeringen kunnen meestal gebundeld worden in een pakketverzekering, welke al uw verzekeringsbehoeften in een keer kunnen regelen. Hierbij moet u denken aan de navolgende verzekeringen:
Ziektekosten (eventueel incluis molest) met dekking in Uw woonland en thuisland
• SOS;
• Arbeidsongeschiktheid;
• Overlijden;
• Woonhuis/inboedel;
• Particuliere aansprakelijkheid;
• Ongevallen;
• Doorlopende reis.
• Autoverzekering voor als U uw auto meeneemt met Nederlands kenteken en de auto in het buitenland wil stallen.
Uiteraard zal ISEP u gaarne bijstaan in het maken van uw keuze en het afsluiten van de benodigde verzekeringen bij de gekozen risicodragers.
Andere diensten van ISEP, meer specifiek gericht op bedrijven en organisaties, hebben betrekking op onder meer:
Collectieve Ziektekostenverzekering zonder medische acceptatie en beperking acceptatie leeftijd
Collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering
Collectieve nabestaandenpensioen
en nog veel meer...
Voor meer algemene informatie kunt u contact opnemen met Paul Fleskens en/of Jack Fanoy.
Actief in: EU
VS
Eerste indruk / kennismaking
Nakomen afspraken
Begeleiding bij de aankoop
Kennis van zaken
Service
Algehele indruk
Aftersale
Totaal
|
Terug naar overzicht
Beoordelingen van derden:
Op deze pagina kunt u uw aanbieder beoordelen door onderstaande velden in te vullen. Op basis van uw beoordeling en die van anderen, krijgt de betreffende aanbieder één tot vijf sterren. Vergeet niet uw beoordeling goed te motiveren! Alle makelaars en projectontwikkelaars die zich positief onderscheiden dingen mee naar de Mondi Award.
|
Meld u nu aan voor de wekelijkse update van Mondi next nieuws en blijf op de hoogte van de meest relevante ontwikkelingen: objectief, informatief en betrouwbaar.
aanmelden
Publieke beoordeling
Hoe wordt uw makelaar / projectontwikkelaar beoordeeld? Geef ook uw mening!
naar de beoordeling lijst
Stem nu
|