Zoeken:
Home > Oostenrijk > Alpenpark Turracher Höhe
Onze nieuwsbrief

Alpenpark Turracher Höhe


Karinthië-Steiermark, Oostenrijk | reportage  

Het bestbewaarde geheim van Oostenrijk is zonder twijfel de Turracher Höhe, de bergpas welke Karinthië en Steiermark met elkaar verbindt. U bevindt zich hier in een oogstrelend decor van bergwanden, slingerende wegen en pittoreske plaatsjes. De Turracher Höhe staat bekend als één van de meest attractieve vakantiegebieden in de regio Karinthië en Steiermark. In de winter vanwege de grote sneeuwzekerheid en het betoverende landschap en in de zomer vanwege zijn indrukwekkende flora en fauna, de vele wandelmogelijkheden en de drie bergmeren Turracher See, Schwarzsee en Gruensee.  

 
 
 

Het project
Op 1.800 meter hoogte wordt tussen de oneindige en grotendeels ongerepte natuur het Alpenpark Turracher Höhe gerealiseerd. Het project bestaat uit vrijstaande design chaletwoningen met een eersterangs uitzicht op het omringende hooggebergte. Het park wordt volledig geïntegreerd met de omgeving en gebouwd met de instructie om het natuurlijke karakter van onder meer het oudste pijnbomenwoud van Oostenrijk, zoveel mogelijk intact te laten. Aan het project is ruim tien jaar gewerkt en is één van de meest prestigieuze toeristische ontwikkelingen in Oostenrijk.

De plaats van iedere woning wordt nauwkeurig bepaald aan de hand van de natuurlijke omgevingskenmerken zoals rotsen, bomen, beekloopjes en veenweiden. Door de ligging op de helling heeft ieder chalet een prachtig uitzicht op het panorama van de Gurktaler Alpen. Via skipaden is het park bereikbaar met de boven het park gelegen skipistes. Bij de centrale receptie aan de voet van de Pauli lift is er voor ieder chalet een eigen skilocker. Op loopafstand van het park vindt u de prachtige Turrachersee en het dorpscentrum. Hier zijn diverse winkeltjes, restaurants et cetera.

De chalets
De huizen hebben een indeling op twee of drie niveaus en hebben vier tot vijf slaapkamers en standaard minimaal twee badkamers. Er is een keuze uit diverse uitrustingniveaus met een woonoppervlakte van 100 tot 140 vierkante meter. De chalets zijn kompleet en luxe ingericht. Alle huizen hebben een eigen in-house wellness met jacuzzi, whirlpool en sauna.

Verhuur en beheer
De eigen managementorganisatie zorgt ervoor dat de chalets worden verhuurd en het park, de receptie en de algemene faciliteiten worden beheerd. Het beheer en de gastenontvangst zijn in handen gegeven aan het bij het project en meer gelegen ****sterren hotel Jaegerwirt. Dit hotel is al meer dan 100 jaar in het bezit van de familie Brandstätter en staat bekend om zijn hoge kwaliteit van het gastheerschap. U bent met dit management verzekerd van een prima zorg en onderhoud van uw bezit. De eerste 25 chalets zijn inmiddels opgeleverd en zijn vanaf kerst 2011 in verhuur.

Rendement
Wie in Oostenrijk een appartement koopt en dit verhuurt, kan de BTW van de aankoop terugkrijgen.

Heeft u interesse in het project of wilt u vrijblijvend meer informatie ontvangen? Neem dan contact op met Maarten van der Werff of Pieter-Jan Wegman van MyNextHome.
Landendossier  
Landendossier Oostenrijk Meer informatie over de aanschaf en bezit van een (tweede) huis in Oostenrijk
Deel dit artikel met anderen: Tell a friend!

 

Meld u nu aan voor de wekelijkse update van Mondi next nieuws en blijf op de hoogte van de meest relevante ontwikkelingen: objectief, informatief en betrouwbaar. aanmelden

Publieke beoordeling

Hoe wordt uw makelaar / projectontwikkelaar beoordeeld? Geef ook uw mening!
naar de beoordeling lijst Stem nu